Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Palonki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

50 000 zł1 300 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i urokliwej miejscowości Palonki, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Wojsławice

Wojsławice(Palonki + 25 km)

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca z dala od miasta, gdzie naprawdę można odpocząć? To siedlisko w Wojsławicach to idealna propozycja na stałe lub na weekendowe ucieczki. Najważniejsze atuty: - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zołcza-Ugory

Zołcza-Ugory(Palonki + 20 km)

42 000 zł5 797 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy; o powierzchni 5797 m2; zlokalizowana w miejscowości Zołcza-Ugory w gm. Pacanów, w spokojnym, zielonym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Samostrzałów

Samostrzałów(Palonki + 17 km)

308 000 zł65 200 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 65 200 m2 , zlokalizowane w miejscowości Samostrzałów, gm. Kije. W skład nieruchomości wchodzą: - dwie działki o łącznej pow. 2900.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Kostera

Kostera(Palonki + 4 km)

74 000 zł5 800 m² 12,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

. Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż działka o powierzchni 5800m2. Działka położona w miejscowości Kostera w gminie Gnojno - oddalone zaledwie 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Oleśnica

Oleśnica(Palonki + 18 km)

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o nr ewid. 1499, pow. 1300 m2, położona w m. Oleśnica, pow. staszowski. Działka w większości ogrodzona, wymiarowa, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Celiny

Celiny(Palonki + 16 km)

249 000 zł14 200 m² 17,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4 hektara, położoną w bardzo wygodnej miejscowości Celiny, powiat kielecki, gmina Chmielnik. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Mikułowice

Mikułowice(Palonki + 10 km)

139 900 zł808 m² 173,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nr 1245/9 o powierzchni 808m2, mikułowice gm. Busko Zdrój, przy ścieżce rowerowej. Nowo powstająca dzielnica domów jednorodzinnych na peryferiach Buska-Zdroju,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa zabudowana Samostrzałów

Samostrzałów(Palonki + 17 km)

38 000 zł1 800 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 1800 m2 zlokalizowana w Samostrzałowie w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna, o wym. ok. 90m (front) x 45m x m x 68m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Głuchów-Lasy(Palonki + 17 km)

178 000 zł23 700 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolno-budowlaną w Rakowie! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż działka rolno-budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 800 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usytuowane w gminie Solec-Zdrój w miejscowości Zagajów. Działki o łącznej pow. 0,18 ha w jednym kawałku. Klasy i użytki:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Palonki

Palonki,świętokrzyskie

75 000 zł1 400 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 1400 m2, położona w spokojnej miejscowości Palonki, zaledwie kilka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij